Posteľ MIKEL
Kód produktu: 0000071439
Telefonická objednávka
Posteľ MIKEL je čalúnená obľúbenou ekokožou v bielej farbe, ktorá je jednoduchá na údržbu.
Nohy sú čierne.
K posteli je dodávaný lamelový rošt.
Posteľ je dodávaná bez matraca.
Farba:
biela
Materiál:
ekokoža
Rozmery:
plocha na spanie: 160 x 200 cm
šírka: 168,8 cm
hĺbka: 215 cm
výška: 87,5 cm
výška pre rošt: 28 cm
Dodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 168,8 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 87,5 cm |
| MATERIÁL | Eko koža, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 28 cm |
Na stiahnutie
136890214.pdf (pdf, 575.1 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 168,8 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 87,5 cm |
| MATERIÁL | Eko koža, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 28 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Toaletný stolík s LED osvetlením Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
307.80 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
390.80 €
Čierna
Nie je skladom
404.30 €
Sivá
Nie je skladom
366.10 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
345.50 €
Toaletný stolík s LED osvetlením Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
307.80 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
390.80 €
Čierna
Nie je skladom
404.30 €
Sivá
Nie je skladom
366.10 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
345.50 €
Odoslanie do 10 dní
od 307.80 €
343.70 €
Přidat do oblíbených
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Varianty produktu
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
u vás do 06.05.2026
391.80 €
Kašmír
Skladom
u vás do 06.05.2026
391.80 €
391.80 €
431.60 €
Přidat do oblíbených

















