- Domov
- Šatníková skriňa MURANO S-1
Šatníková skriňa MURANO S-1
Telefonická objednávka
Štýlová šatníková skriňa MURANO S-1 je súčasťou celej zostavy MURANO do obývacej izby, spálne alebo pracovne. Nábytok je vyrobený z laminovanej MDF a DTD vo farebnom prevedení: dub artisan/čierna. Pevné oceľové nožičky lakované v čiernej farbe dodávajú nábytku industriálny vzhľad.
Šatníková skriňa MURANO S-1 ponúka dostatok úložného priestoru v podobe dvoch širokých zásuviek, troch políc a vešiakové tyče. Horná časť úložného priestoru je ukrytá za dvojkrídlovými dverami.
Farba:
dub artisan / čierna
Materiál:
laminovaná MDF / laminovaná DTD / oceľ
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 205 cm
Hmotnosť:
100 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 205 cm |
| HMOTNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP SKRINE | Vešiaková, Policová |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch, Dvojkrídlové |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Konferenční stolek NEVADA D
Konferenční stolek NEVADA D
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
132.90 €
Ořech
Odoslanie do 10-14 dní
132.90 €












