- Domov
- Posteľ MIRAGE
Posteľ MIRAGE
Telefonická objednávka
Čalúnená posteľ MIRAGE je jednoduchý, krásny kus nábytku. Hebká zamatová látka v dvoch farebných prevedeniach: šedá a staroružová.
Čelo postele má dekoratívne vertikálne prešívanie, ktoré dodáva štýl. Korpus postele je na štyroch kovových nohách v zlatej farbe.
Posteľ sa hodí do klasických aj moderných interiérov.
Súčasťou postele je rám z ohýbaných lamiel votknutých do elastických úchytov.
Upozornenie: Matrac nie je súčasťou postele.
Farba:
zelená / zlatá
šedá / zlatá
čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / DTD / kov
Rozmery:
šírka: 165 cm
hĺbka: 219 cm
výška: 108 cm
výška nožičiek: 13 cm
Rozmer lôžka:
160 x 200 cm
Hmotnosť:
46 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 219 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Nočný stolík SILVIA
Závesné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Závesné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
107.40 €
Béžová
Nie je skladom
99.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
120.30 €






