Posteľ s prístelkou ALESSIA VELVET
Telefonická objednávka
Štýlová a zároveň praktická posteľ ALESSIA súčasťou ktorej je prístelka pre každodenné spanie alebo aj nečakané návštevy. Prístelka sa jednoducho vytiahne. Maximálny rozmer matraca na prístelku je 90 x 195 x 18 cm.
Posteľ je čalúnená šedou zamatovou látkou Bluvel s dekoratívne prešívaným čelom. Súčasťou postele sú rošty.
Matrac nie je súčasťou.
Farba:
sivá
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 214 cm
výška: 92 cm
rozmer lôžka: 90 x 200 cm
výška ložnej plochy od zeme: 50 cm
výška bočnice: 47 cm
výška nožičiek: 3 cm
Hmotnosť:
52 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 50 cm |
| PRÍSTELKA | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 50 cm |
| PRÍSTELKA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



