- Domov
- Spálňa
- Postele
- Jednolôžkové
- Posteľ SAVANA VELVET
Posteľ SAVANA VELVET
Telefonická objednávka
ELEGANTNÝ POSTEĽ Z ČALÚNENIA SAMETOVOU LÁTKOU
Táto elegantná posteľ je ideálnbym riešením pre tých, ktorí hľadajú štýlový a pohodlný prvok do svojej spálne. Jej čalúnenie z jemnej zamatovej látky Bluvel v odtieni 28 béžová pôsobí luxusne a dodáva priestoru útulnú atmosféru. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu sa posteľ ľahko začlení do rôznych typov interiérov.

KVALITNÉ SPRACOVANIE A PRAKTICKÉ VLASTNOSTI
Táto posteľ spája eleganciu, pohodlie a kvalitu spracovania, vďaka čomu sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej spálne. Doplňte ju vhodným matracom a vytvorte si miesto pre maximálnu relaxáciu a odpočinok. Posteľ je dodávaná s rámom, ktorý je vyrobený z pevných drevených lamiel, čo zaisťuje optimálnu podporu pre matrac a dlhú životnosť. Posteľ tiež ponúka praktickú možnosť nastavenia výbšky, vďaka čomu si ju môžete prispôsobiť presne podľa vašich potrieb a pohodlia.
rozmer lôžka:
- 90 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
Rozmer lôžka zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zamatová látka / drevo
Rozmery:
šírka: 101 / 131 / 151 / 171 cm
hĺbka: 214 cm
výška: 102 cm
Hmotnosť:
27 kg (90 cm) / 31 kg (120 a 140 cm) 38 kg (160 cm)
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 101 cm, 131 cm, 151 cm, 171 cm |
| HĹBKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 27 kg, 31 kg, 38 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm |
| TYP ROŠTU | Pevný |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 101 cm, 131 cm, 151 cm, 171 cm |
| HĹBKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 27 kg, 31 kg, 38 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm |
| TYP ROŠTU | Pevný |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Toaletný stolík s taburetom Dekorhome
Toaletný stolík s taburetom Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
252.90 €
Čierna
Nie je skladom
239.10 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
161.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
264.70 €













