Boxspringová posteľ CRESSEN 3
Telefonická objednávka
BOXSPRINGOVÁ POSTEĽ CRESSEN 3
Aj vy si potrebujete po dni v plnom nasadení poriadne oddýchnuť? Nič vás nenakopne do ďalších dní tak ako kvalitný spánok. Ak ráno vstávate vyspatí a oddýchnutí, zaručene zvládnete akúkoľvek náročnú situáciu. Novinka v oblasti lôžok vás absolútne dostane! Postele typu boxspring zabezpečia svojou konštrukciou oveľa lepší spánok ako tie, ktoré poznáte doteraz. Naša komfortná dvojposteľ CRESSEN v látke BONN sivej farby s dvojitou pružinovou vrstvou vám dopraje prepychový spánok. Posteľ je k dispozícii v dvoch rozmeroch.
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
Výběr rozmeru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
DIZAJNOVÝ SKVOSŤ
Vysoké čelo pôsobí vďaka oblým hranám mäkko a nežne. Čalúnenie je dekoratívne prešité, čo dodáva posteli nádych elegancie. Spodná konštrukcia je drevená, ktorá nahrádza klasický lamelový rošt a ukrýva v sebe veľkorysý úložný priestor.
JEDINEČNOSŤ BOXSPRINGU
Na spodnej konštrukcii je matrac, ktorý obsahuje dvojité jadro z bonelových pružín. Posteľ je vrátane prídavnej krycej podložky z PUR peny, ktorá ma výšku 4 cm. Snímateľný poťah na zips je možné prať v práčke pri stupňoch do 60°C. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
sivá
Materiál:
látka Bonn 90 / MDF
Rozměry:
šířka: 180 / 200 cm
hloubka: 222 cm
výška: 120 cm
výška ložné plochy od země: 57 cm
výška topperu: 4 cm
tvrdosť matraca: stredne tvrdý T3
Nosnost:
120 kg / lůžko
Hmotnost:
151 / 154 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 180 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 222 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 151 kg, 154 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 57 cm |
| TYP ROŠTU | Výklopný |
| TYP MATRACE | Pružinová, Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny |
| TUHOSŤ | Stredná |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 180 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 222 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 151 kg, 154 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 57 cm |
| TYP ROŠTU | Výklopný |
| TYP MATRACE | Pružinová, Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny |
| TUHOSŤ | Stredná |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Nočný stolík ET-003 VELVET
Nočný stolík MONAKO
Korpus šatníkové skrine FORMO K7
Korpus šatníkové skrine FORMO K7
Biela
Skladom
Dub artisan
Skladom
Šatníková skriňa MERINA 250
Šatníková skriňa MERINA 250
Biela
Odoslanie do 14 dní
729.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
729.10 €
Toaletný stolík HOLLYWOOD XL
Toaletný stolík HOLLYWOOD XL
Biela
Skladom
Čierna
Skladom
275.40 €
Dub artisan
Skladom
275.40 €
Kašmír
Skladom
297 €








