- Domov
- Spálňa
- Postele
- Jednolôžkové
- Posteľ TIFFANY
Posteľ TIFFANY
Telefonická objednávka
Posteľ TIFFANY je pre ľudí, ktorí ocenia jedinečný štýl a použitie zaujímavých materiálov. Vďaka modernému dizajnu s jednoduchým tvarom môže posteľ ozdobiť akýkoľvek typ spálne. Jednolôžko s vysokým čalúneným čelom sa bude skvele hodiť do spálne pre dospelých, pre teenagerov aj do hotela.
Upozornenie: Matrac nie je súčasťou postele.
Farba:
ružová
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / MDF
Rozmery:
šírka: 111 cm
hĺbka: 217 cm
výška: 105 cm
výška nožičiek: 15 cm
Rozmer lôžka:
90 x 200 cm
Hmotnosť:
52 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 111 cm |
| HĹBKA | 217 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Závesné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Závesné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
107.40 €
Béžová
Nie je skladom
99.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
120.30 €





