- Domov
- Príručný stolík PAMINO
Príručný stolík PAMINO
Telefonická objednávka
Príručný stolík PAMINO v škandinávskom štýle je nenápadný, ale o to viac zaujímavý. Ľahko ho skombinujete s bielym alebo dreveným nábytkom. Vyrobený je z lakovanej MDF a jeho úzke drevené nohy zdobia PVC fólie. Na eleganciu mu pridáva aj biela farba v kombinácii s prírodnou. Jednoduchý vzhľad tohto príručného stolíka pôsobí príjemne a nenásilne, preto sa hodí k akejkoľvek sedacej súprave.
Farba:
biela / prírodná
Materiál:
MDF lakovaný / drevené nohy (PVC fólia)
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 42 cm
Hmotnosť:
2,4 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,4 kg |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









