- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia EVANGELIN
Sedacia súprava rozkladacia EVANGELIN
Telefonická objednávka
Elegantná rohová sedacia súprava EVANGELIN ponúka čisté línie a precízne prevedenie. Pýši sa moderným a nadčasovým dizajnom. Čalúnená je trendy sivou látkou, ktorá obmäkčí každý priestor.
Je rozkladacia a ľahko tak premeníte pohodlnú sedačku na lôžko s plochou na spanie 197x126 cm. Sedačka taktiež poskytuje úložný priestor. Zároveň je celočalúnená, takže ju môžete postaviť aj voľne do priestoru.
Pohovka ponúka veľmi komfortné sedenie - ergonomické opretie chrbta, jej súčasťou sú aj 3 polohovacie opierky hlavy do šiestich pozícií. Dodávané s 2 dekoratívnymi vankúšikmi.
V pravom alebo ľavom prevedení.
Súpravu EVANGELIN ponúkame aj v modernej horčicovej farbe.
Farba:
sivá
Materiál:
látka Soro / pružina falista
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Tvar:
L
Rozmery:
šírka: 258 cm
hĺbka: 164 cm
výška: 102 / 86 cm
výška sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 56 cm
plocha na spanie (ŠxD): 197x126 cm
výška nožičky: 5,5 cm
Hmotnosť:
110 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 258 cm |
| HĹBKA | 164 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby, 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 258 cm |
| HĹBKA | 164 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby, 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Obývacia stena SNAP
Obývacia stena SNAP
Dub lefkas / černá
Skladom
Závesná lampa LOMÉ Dekorhome
Závesná lampa LOMÉ Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
111.60 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Konferenčný stolík IFITOS Dekorhome
Konferenčný stolík SINIS Dekorhome
Konferenčný stolík SINIS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
























