- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál ERDEM NEW TYP 3
Regál ERDEM NEW TYP 3
Kód produktu: 0000230195
Telefonická objednávka
Originálne regál ERDEM NEW TYP 3 je viac ako regál. Doplňte interiér svojho domova týmto dizajnovým kúskom.
Regál je vyrobený z laminovanej DTD vo farebnom prevedení: borovica a biela.
Farba:
borovica / biela
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 24 cm
výška: 180 cm
Hrúbka materiálu:
15 mm
Hmotnosť:
22,5kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 22,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty5
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
80.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
72.10 €
Sivá
Nie je skladom
62.70 €
Bílá lesk
Nie je skladom
64.10 €
Šedá lesk
Odoslanie do 10 dní
63.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
66 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
61.10 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
62.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
62.40 €
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
80.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
72.10 €
Sivá
Nie je skladom
62.70 €
Bílá lesk
Nie je skladom
64.10 €
Šedá lesk
Odoslanie do 10 dní
63.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
66 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
61.10 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
62.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
62.40 €
Odoslanie do 10 dní
od 61.10 €
71.20 €
Přidat do oblíbených























