🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| DĹŽKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 145 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.