🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Premýšľate nad tým ako kreatívne a účelne vyriešiť nevyužitý priestor v miestnosti? Navrhnite a poskladajte si z regálov KOEN úžasne kreatívnu, praktickú a modernú policovú stenu.
Regály KOEN sú vyrobené z MDF a lakovaného bambusu vo farebnej kombinácii biela / prírodná.
Jedným z týchto regálov je KOEN TYP 2, ktorý ponúka odkladací priestor v podobe 4 políc. Regál odporúčame pripevniť k stene pre lepšiu stabilitu (montážny materiál pre pripevnenie regálu k stene súčasťou balenia).
Farba:
biela / prírodná
Materiál:
MDF / lakovaný bambus
Rozmery:
šírka: 63 cm
hĺbka: 36 cm
výška: 121 cm
Nosnosť:
na jednu policu: 5 kg
Hmotnosť:
12,3 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 121 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,3 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg |
| MATERIÁL | Bambus, MDF doska |
| POČET POLÍC | 4 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 121 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,3 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg |
| MATERIÁL | Bambus, MDF doska |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.