- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál NEPEL TYP 2 + darček
Regál NEPEL TYP 2 + darček
Telefonická objednávka
Regál NEPEL TYP 2 je vyrobený z bambusu a v štyroch poschodiach ponúka celkom štyri police s rôznou hĺbkou.
Police vytvárajú ideálne miesto pre vaše bylinky či črepníkové kvety. Kombinácia bambusu s mladými zelenými výhonkami kvetín alebo byliniek je interiérovú aj exteriérovú stálicou, ktorá nikdy nesklame.
V prírodnom hnedom alebo bielom prevedení dokonale zapadne do každého priestoru.
Regál je skladací a je vhodný do interiéru aj exteriéru.
Darček pre vás - k regálu NEPEL TYP 2 dostanete ako darček 1 pár rukavíc a set ručného záhradného náradia pozostávajúceho z troch kusov (viď fotogaléria).
Farba:
biela
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
lakovaný bambus
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 122 cm
Nosnosť:
10 kg / 1 polica
Hmotnosť:
7,2 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Rustikálny, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 122 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,2 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Bambus |
| SKLADACIE | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Rustikálny, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 122 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,2 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Bambus |
| SKLADACIE | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




















