- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný ratanový set 1+8 MENIBOR
Záhradný ratanový set 1+8 MENIBOR
Telefonická objednávka
Luxusný záhradný set MENIBOR obsahuje 8 kresiel a 1 jedálenský stôl.
Celý set je vyrobený z umelého ratanu. Nosná konštrukcia je z pevnej ocele.
Pohodlie kresiel zvyšujú podušky na sedák.
Stabilitu stola zas zabezpečí tvrdené sklo na stolovej doske.
Spríjemnite si posedenie na slniečku kvalitnom setom v modernom dizajne.
Farba:
hnedá / krémová
Materiál:
oceľ / umelý ratan / látka / tvrdené 5mm sklo
Rozmery kresla:
šírka: 59 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 84 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 40 cm
hrúbka podušky: 5 cm
Rozmery stola:
šírka: 200 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 74 cm
Hmotnosť:
44,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 59 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 62 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 44,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 8x kreslo, 8x poduška na sedák |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 200 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 59 cm |
| HĹBKA KRESLA | 62 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 84 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 59 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 62 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 44,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 8x kreslo, 8x poduška na sedák |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 200 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 59 cm |
| HĹBKA KRESLA | 62 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 84 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Regál NEPEL TYP 2 + darček
Regál NEPEL TYP 2 + darček
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
57 €
Záhradný altánok so závesmi 5x3 m Dekorhome
Záhradný altánok so závesmi 5x3 m Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
947.60 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
915.60 €
Záhradné ratanové ležadlo s poduškou
Záhradné ratanové ležadlo s poduškou
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
216.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
212 €
Záhradná lavička DILKA s úložným priestorom
Záhradná lavička DILKA s úložným priestorom
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
194.70 €
Biela
Skladom
Záhradný párty stan 5x10m KLASIK
Záhradné kreslo REGED polohovacie
Záhradné polohovacie kreslo GERALD NEW
Záhradné polohovacie kreslo GERALD NEW
Čierna
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
48.80 €










