- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Relaxačná 2-miestna pohovka Dekorhome
Relaxačná 2-miestna pohovka Dekorhome
Telefonická objednávka
Relaxačná pohovka je čalúnená príjemnou látkou s imitáciou kože/ekokožou v šiestich farebných variantoch.
Pohovka je polohovateľná. Jednoduchým mechanizmom ju môžete sklopiť do relaxačnej polohy. Vysoké operadlo s oporou hlavy zaistí príjemné a pohodlné sedenie. Praktické podrúčky a držiak nápojov zaistia pohodlie na relaxáciu.
V strednej lakťovej opierke je zabudovaný úložný priestor.
Farba:
béžová (látka)
svetlosivá (látka)
tmavosivá (látka)
hnedá (látka)
tmavo hnedá (ekokoža)
čierna (ekokoža)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester) / ekokoža / kov / priežina / pena / plast (nohy)
Rozmery:
šírka: 157 cm
hĺbka: 90 - 166 cm
výška: 102 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu: 47 cm
výška opierky chrbta: 68 cm
Hmotnosť:
60 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 157 cm |
| HĹBKA | 90 cm, 166 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka, Plast, Pružina, Pena |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 68 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Koberec ASH Dekorhome
Relaxačná 3-miestna pohovka OSLO 3S
Relaxačná 3-miestna pohovka OSLO 3S
Béžová
Nie je skladom
478 €
Tmavosivá
Skladom
3miestna pohovka Dekorhome
3miestna pohovka Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
386.40 €
Čierna
Nie je skladom
393.90 €
Zelená
Nie je skladom
393.90 €
Ružová
Nie je skladom
386.40 €
Krémová
Nie je skladom
393.90 €
Modrá
Nie je skladom
393.90 €
Vínová
Nie je skladom
386.40 €
Tmavosivá
Nie je skladom
393.90 €
Žltá
Nie je skladom
356.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
393.90 €
Odkladací stolík ANUBIS Dekorhome
Odkladací stolík ANUBIS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
176.30 €





























