- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné kreslo látka / buk Dekorhome
Relaxačné kreslo látka / buk Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto relaxačné kreslo má elegantný a šik dizajn a dodá vášmu interiéru moderný nádych.
Prešívaná stoličky zapôsobí svojím príjemným estetickým vzhľadom. Penové polstrovanie a čalúnenie mäkkou látkou vám zaručí optimálne pohodlie pri sedení. Jedálenská stolička má tiež oceľový rám a drevené nohy, je teda stabilná a veľmi odolná.
Farba:
krémová / buk
horčicová / buk
vínová / buk
fialová / buk
modrá / buk
zelená / buk
hnedá / buk
sivohnedá taupe / buk
svetlosivá / buk
tmavosivá / buk
čierna / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka / masívne bukové drevo / oceľ
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 68,5 cm
výška: 96 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 40 cm
výška podrúčiek od sedáka: 20 cm
Hmotnosť:
8,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 68,5 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 68,5 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


















