- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné kreslo s podnožkou FORD VELVET
Relaxačné kreslo s podnožkou FORD VELVET
Telefonická objednávka
Kreslo FORD je perfektnou voľbou do modernej alebo elegantnej obývacej izby. Kreslo je čalúnené mäkkou zamatovou látkou Bluvel v dvoch farebných variantoch: tyrkysová a sivá. Použitý velúrový materiál je mimoriadne mäkký, príjemný na dotyk a navyše charakteristickým znakom zamatu je jemný lesk na slnečnom svetle.
Pohodlné operadlo kresla s podrúčkami umožňuje polohovanie tela a podnožka umožňuje pohodlné polohovanie nôh a relaxáciu po celodennej práci.
Základňa kresla FORD a priložená podnožka sú vyrobené z kovu. Navyše sa pýši mechanizmom TILT. Jedná sa takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Farba:
tyrkysová / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / kov
Rozmery kresla:
šírka: 75 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 108 cm
výška sedu: 45 cm
Rozmery podnožky:
šírka: 47 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 43 cm
Hmotnosť:
23 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x taburet |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x taburet |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Stojacia lampa s 2 svietidlami liatina Dekorhome
Stojacia lampa s 2 svietidlami liatina Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
149.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
185 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
151 €
Mosaz
Nie je skladom
179 €
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
152.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10 dní
146.30 €
Stojací stmievací LED lampa Dekorhome
Stojací stmievací LED lampa Dekorhome
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
153.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
143.30 €




