- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- S podnožkou
- Kreslo s podnožkou zamat / kov
Kreslo s podnožkou zamat / kov
Telefonická objednávka
Toto relaxačné kreslo so stoličkou je skvelým doplnkom k vášmu existujúcemu interiéru.
Kreslo má na operadle niekoľko línií a pôsobí príjemným estetickým dojmom. Navyše je polstrované penovým molitanom a čalúnené na dotyk mäkkým zamatom, takže vám pri sedení zaistí optimálne pohodlie. Toto relaxačné kreslo sa otáča o 360 stupňov, čo zaisťuje mimoriadnu flexibilitu. Oceľový rám mu navyše dodáva na stabilite a odolnosti.
Farba:
horčicová žltá
vínová
modrá
hnedá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery kresla:
šírka: 62 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 98 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 42 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
Rozmery podnožky:
šírka: 47 cm
hĺbka: 32 cm
výška: 38,5 cm
Hmotnosť:
13,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 47 cm, 62 cm |
| HĹBKA | 32 cm, 68 cm |
| VÝŠKA | 38,5 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| HĹBKA KRESLA | 68 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| HĹBKA TABURETU | 32 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 38,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 47 cm, 62 cm |
| HĹBKA | 32 cm, 68 cm |
| VÝŠKA | 38,5 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| HĹBKA KRESLA | 68 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| HĹBKA TABURETU | 32 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 38,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Trojmiestna pohovka textil / drevo Dekorhome
Trojmiestna pohovka textil / drevo Dekorhome
Modrá
Odoslanie do 10 dní
378.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
343 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
207.10 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
327.30 €





















