- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné kreslo s podnožkou REGAN
Relaxačné kreslo s podnožkou REGAN
Telefonická objednávka
Elegantné relaxačné kreslo REGAN sa stane vašim najlepším spoločníkom na relaxáciu a odpočinok.
Kreslo je čalúnené látkou v dvoch farebných variantoch: modrá a sivá. Stojí na kovovej striebornej podnoži. K maximálnemu pohodliu prispieva silné polstrovanie, vysoká chrbtová opierka a mechanizmus TILT.
Jedná sa takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Farba:
modrá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery kresla:
šírka: 75 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 104 cm
hĺbka sedu: 51 cm
výška sedu: 45 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 48 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 42 cm
Hmotnosť:
24 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x taburet |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x taburet |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
150.40 €
Koberec ASH Dekorhome
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
87 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
85.20 €




