- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné kreslo zamat Dekorhome
Relaxačné kreslo zamat Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto relaxačné kreslo je skvelým doplnkom k vášmu existujúcemu interiéru.
Kreslo má na operadle niekoľko línií a pôsobí príjemným estetickým dojmom. Navyše je polstrované penovým molitanom a čalúnené na dotyk mäkkým zamatom, takže vám pri sedení zaistí optimálne pohodlie. Relaxačné kreslo podopiera oceľový rám, je preto stabilné a odolné.
Farba:
krémová / čierna
horčicovo žltá / čierna
ružová / čierna
vínová / čierna
modrá / čierna
svetlozelená / čierna
tmavozelená / čierna
hnedá / čierna
svetlosivá / čierna
tmavosivá / čierna
čierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamat / oceľ / pena
Rozmery kresla:
šírka: 61 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 96,5 cm
šírka sedu: 47,5 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 40,5 cm
výška podrúčiek od zeme: 58,5 cm
Hmotnosť:
8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 96,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 47,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40,5 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 96,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 47,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40,5 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



















