- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Rohový toaletný stolík biela Dekorhome
Rohový toaletný stolík biela Dekorhome
Kód produktu: 288451
Telefonická objednávka
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 111 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 142 cm |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Sklo |
| TYP STOLA | Toaletný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ZRKADLO | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Stojacia lampa látka / drevo Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 91.70 €
111 €
Přidat do oblíbených
Stojaca lampa kov / drevo Dekorhome
Varianty produktu
Stříbrná
Nie je skladom
199.90 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
222.70 €
Stojaca lampa kov / drevo Dekorhome
Stříbrná
Nie je skladom
199.90 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
222.70 €
Prijímame predobjednávky
od 199.90 €
230.80 €
Přidat do oblíbených
Taburet zamat Dekorhome
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 73 €
od 64.40 €
75.60 €
Přidat do oblíbených
Drevený paraván 3dielny Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
272.30 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
251.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
241.70 €
Drevený paraván 3dielny Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
272.30 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
251.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
241.70 €
Odoslanie do 10 dní
od 241.70 €
281.40 €
Přidat do oblíbených












