- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Airon
- Rozkladací jedálenský stôl AIRON
Rozkladací jedálenský stôl AIRON
Telefonická objednávka
SÉRIE AIRON
Moderný sektorový nábytok AIRON v obľúbenom dekore dub artisan prináša do interiéru dotyk prírody a elegancie. Táto farba, dodáva teplý a upokojujúci pocit akejkoľvek miestnosti. Sektorový systém AIRON obsahuje rôzne druhy nábytku. Je len na vás, ktorý si vyberiete. Pokojne ho môžete umiestniť do obývačky, študentskej izby, spálne, kancelárie, predsiene alebo jedálne. Komponenty zo sektorového systému sa objednávajú jednotlivo, vďaka čomu si môžete vytvoriť zostavu podľa vašich predstáv.
KVALITNÉ PREVEDENIE
Minimalistický dizajn nábytku, je zaručene skvelou voľbou, ktorú oceníte nielen pre jej štýlový dizajn, ale aj pre jej kvalitné a funkčné prevedenie. Na jednotlivých druhoch nábytku sa nachádzajú plastové úchytky v čiernom farebnom prevedení. Zostava je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky s ABS hranami. 
JEDÁLNY STÔL AIRON
Rozkladací jedálenský stôl 160/210 AIRON je jedným z komponentov sektorového systému AIRON. Je ideálnou možnosťou na slávnostné stretnutia. Môžete si tak jednoducho prispôsobiť veľkosť stola podľa počtu hostí alebo priestoru, ktorý máte k dispozícii. Ponúka dostatočne veľkú odkladaciu plochu na servírovanie dobrôt. Je rozkladací s plochou až do 210 cm. Jedálenský stôl je srdcom každej jedálne alebo kuchyne.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná DTD / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 160 - 210 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75,1 cm
Hmotnosť:
49 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 160 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 49 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 160 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 49 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









