- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl REVENTON
Jedálenský stôl REVENTON
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL REVENTON
Predstavte si, že vstupujete do svojej obývačky a prvé, čo upúta vašu pozornosť, je elegantný a moderný jedálenský stôl REVENTON. Je to stôl, ktorý nielenže dodá vášmu priestoru šmrnc, ale aj sa stane miestom, kde budete vytvárať nezabudnuteľné spomienky. Či už organizujete rodinnú večeru alebo len popíjate kávu s priateľmi, stôl REVENTON je tým pravým spoločníkom pre každú príležitosť.
DESIGN
REVENTON je vyrobený z vysoko kvalitnej MDF dosky a kovovej podstavy, čo zaručuje jeho stabilitu a odolnosť. Keď sa pozriete na jeho čisté línie a starostlivo spracovanú povrchovú úpravu, uvedomíte si, že tento stôl nie je len nábytok – je to umelecké dielo. Jeho okrúhly tvar je ideálny pre menšie priestory, kde vďaka nemu vytvoríte dojem väčšej otvorenosti a prepojenosti.
- biela
- dub / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
priemer: 110 cm
výška: 74 cm
hrúbka dosky: 1,8 cm
Hmotnosť:
22,8 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 22,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Koberec so strapcami SONIL
Závesná lampa strieborný kov Dekorhome
Závesná lampa luster 3 x E14 Dekorhome
Závesná lampa luster 3 x E14 Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
76.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
76.70 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
82.30 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
91.50 €
Stříbrná
Nie je skladom
87.40 €
Stojan na víno na 25 fliaš jedľové drevo Dekorhome
Jedálenská stolička LEGA NEW
Jedálenská stolička LEGA NEW
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Jedálenská stolička DCL-E2008
Jedálenská stolička DCL-E2008
Zelená
Skladom
75.60 €
Krémová
Skladom
75.60 €
Modrá
Skladom
75.60 €
Žltá
Skladom
75.60 €





