- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl HT-D1926
Rozkladací jedálenský stôl HT-D1926
Telefonická objednávka
ROZKLADACÍ JEDÁLOVÝ STÔL HT-D1926 BK
Jedálenský rozkladací stôl HT-D1926 BK vyniká moderným dizajnom s čiernou matnou povrchovou úpravou a praktickým automatickým rozkladom, ktorý zväčšuje pracovnú plochu zo 120 na 160 cm. Stabilné podnož s dvojitými stĺpikmi na podstavci zaisťuje rovnomerné rozloženie hmotnosti a vysokú nosnosť, čo robí stôl vhodným pre každodenné použitie v domácnostiach aj menších kancelárskych priestoroch.
ELEGANTNÉ A KVALITNÉ
Doska stola je vyrobená z tvrdeného čierneho skla, ktoré zaisťuje vysokú odolnosť proti poškriabaniu a jednoduchú údržbu, zatiaľ čo konštrukcia nôh a rámu je z MDF materiálu s čiernym matným lakom, čo prispieva k pevnosti a stabilite celého stola. Zaoblené rohy dosky nielen zvyšujú bezpečnosť pri používaní, ale taktiež dodávajú elegantný vizuálny dojem.
ROZKLADACÍ MECHANIZMUS
Mechanizmus rozkladu je navrhnutý na jednoduché a plynulé ovládanie, čo umožňuje rýchle prispôsobenie veľkosti stola podľa potreby. Celková výška stola je 75 cm, šírka 80 cm a dĺžka v základnom stave 120 cm, ktorá sa po rozložení predĺži o 40 cm.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
čierna
Materiál:
MDF doska / sklo
Rozmery:
šírka: 120 - 160 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 77 cm
Hmotnosť:
82 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 72 kg |
| MATERIÁL | ABS, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička ALAN BREGO
Jedálenská stolička CT-283
Jedálenská stolička CT-283
Hnedá
Nie je skladom
35.10 €
Čierna
Skladom
35.10 €
Sivá
Skladom
30 €
Modrá
Skladom
30 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
59.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
59.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
59.50 €
Závesná lampa MARINA 5xE27
Závesná lampa MARINA 5xE27
Zlatá
Nie je skladom
94.90 €
Měděná
Nie je skladom
124.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
124.40 €
Závesná lampa MARINA 3xE27
Závesná lampa MARINA 3xE27
Zlatá
Nie je skladom
62.70 €
Měděná
Nie je skladom
86.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
86.10 €


















