- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl DIUNA CERAMIC 240
Rozkladací jedálenský stôl DIUNA CERAMIC 240
Telefonická objednávka
Rozkladací jedálenský stôl DIUNA s dominantnými blízkymi nohami a originálnou vrchnou doskou sa stane stredobodom Vašej jedálne.
Vrchná doska stola je vyrobená z tvrdeného skla a talianskej keramiky SAHARA NOIR, masívna dizajnová podnož je z čiernej ocele.
Výhodou je možnosť predĺženia stola. Vďaka použitiu kvalitných a trvanlivých materiálov je stôl mimoriadne odolný a vydrží vo vašej domácnosti dlhé roky.
Farba:
čierna (keramika SAHARA NOIR)
Materiál:
sklo / keramika / kov
Rozmery:
šírka: 160 - 240 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenské kreslo NUOVO
Stropná lampa luster krištáľ / chróm Dekorhome
Stropná lampa luster krištáľ / chróm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
67 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
58.10 €
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom













