- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl MARTIN
Rozkladací jedálenský stôl MARTIN
Telefonická objednávka
Elegantný rozkladací jedálenský stôl MARTIN zaujme predovšetkým svojim designom.
Za zmienku stojí predovšetkým zaujímavá podnož z kvalitnej MDF, ktorá zaisťuje stabilitu a bezpečnosť, a samozrejme aj odolná doska v modernom industriálnom dekore hrdzavého železobetónu.
Ďalšou výhodou je funkcia rozkladania, vďaka ktorej ľahko usporiadame veľkú rodinnú alebo pracovnú schôdzku bez starostí. Jednoduchým úkonom je možné stôl rozšíriť o efektnú čiernu sklenenú dosku uprostred.
Atraktívna kombinácia sivej a čiernej farby spolu s nerezom robí z tohto stola ústredný bod vašej jedálne alebo pracovne.
Farba:
sivá / čierna
Materiál:
lakovaná MDF / práškovo lakovaná oceľ / sklo / nerez
Rozmery:
šírka: 160 - 200 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 103 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 103 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenské kreslo COLIN B VELVET
Jedálenské kreslo COLIN B VELVET
Čierna
Nie je skladom
89.40 €
Zelená
Nie je skladom
86.20 €
Sivá
Nie je skladom
89.40 €
Béžová
Nie je skladom
89.40 €
Modrá
Nie je skladom
89.80 €
Jedálenské kreslo CHERRY VELVET
Jedálenské kreslo CHERRY VELVET
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Zelená
Nie je skladom
73.30 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Tyrkysová
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Žltá
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Skořicová
Nie je skladom
73.30 €















