- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl PERONI
Rozkladací jedálenský stôl PERONI
Telefonická objednávka
ROZKLADACÍ JEDÁLNY STÔL PERONI
Predstavte si stredobod vašej jedálne, kde sa snúbi elegancia, funkčnosť a moderný dizajn – rozkladací jedálenský stôl PERONI. Tento stôl nie je len praktický, ale stáva sa symbolom zdieľaných chvíľ a pohostinnosti.

FLEXIBILITA A VERSATILITA
Rozkladací stôl je ako stvorený na každú príležitosť. Či už plánujete večeru pre dvoch alebo veľkú rodinnú oslavu, vďaka inovatívnemu rozkladaciemu mechanizmu sa stôl rozšíri až na 250 cm a poskytne dostatok priestoru pre všetkých vašich hostí.

ODOLNOSŤ A STABILITA
Stôl je vyrobený s dôrazom na kvalitu a dlhodobú odolnosť. Laminovaná DTD doska je odolná proti oderu a ľahko sa čistí, zatiaľ čo pevné oceľové nohy zaručujú stabilitu a bezpečnosť aj pri plnom využití stola.

FAREBNÉ MOŽNOSTI
Vyberte si z luxusných kombinácií dekorov - zlatý dub a práškovo lakovaná oceľ bielou / černou farbou alebo dekor mramoru s čiernou - a vneste do svojho interiéru dotyk luxusu. PERONI je dizajnový stôl, ktorý odráža váš osobný štýl a zároveň dopĺňa dekor vášho domova.
- dub zlatý / biela
- dub zlatý / čierna
- mramor / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 100 - 250 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
80 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý, Oválny |
| ŠÍRKA | 100 cm, 250 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 80 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý, Oválny |
| ŠÍRKA | 100 cm, 250 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 80 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Krémová
Nie je skladom
331.60 €
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Hnedá
NIE JE DOSTUPNÝ
165.70 €
Ružová
Nie je skladom
167.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
167.70 €
Vínová
Nie je skladom
167.70 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
167.70 €
Světle modrá
Nie je skladom
159 €
Bílá / zlatá
Nie je skladom
219.40 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
219.40 €
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €





















