- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl MASSIVE
Rozkladací jedálenský stôl MASSIVE
Telefonická objednávka
Štýlový jedálenský stôl MASSIVE je dokonalý stôl do každej domácnosti. Ľahko ho premeníte na veľkú jedálenský tabuli.
Stôl má dosku vyrobenú v kombinácii dyhy a masívneho dreva vo farebnom prevedení: dub svetlý. Stojí na štyroch oceľových nohách v čiernej farbe. Stôl je rozkladací a zo 160 cm ho ľahko predĺžite na 250 cm.
Súčasťou dodávky sú dve prídavné stolové dosky o rozmere 45 x 90 cm.
Navyše si môžete prikúpiť predlžujúce diely stolovej dosky MASSIVE a zväčšiť stôl o ďalších 90 cm až na 340 cm.
Farba:
dub svetlý / čierna
Materiál:
dyha / masívne drevo / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 160 - 250 - 340 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 77 cm
hrúbka dosky: 4,5 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 160 cm, 250 cm, 340 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 86 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 160 cm, 250 cm, 340 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 86 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Prídavná doska 2 ks k stolu MASSIVE
Jedálenské kreslo K458
Jedálenské kreslo K458
Sivá
Nie je skladom
197.80 €
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenské kreslo K454
Jedálenské kreslo K454
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenské kreslo K455
Jedálenské kreslo K453
Jedálenské kreslo K453
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom




















