- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl FLORIAN
Rozkladací jedálenský stôl FLORIAN
Telefonická objednávka
Rozkladací jedálenský stôl FLORIAN stôl dodá interiéru rustikálny nádych. Priestranná doska je vyrobená z laminovanej MDF dosky s vysokou odolnosťou proti poškriabaniu, rýchlym zmenám teplôt a vlhkosti. Možnosť rozkladania poskytuje priestor pre viac osôb, čo ocení najmä pri návšteve hostí.
Pevné nohy z laminovanej DTD dodávajú stolu potrebnú stabilitu.
Ďalšou prednosťou stola sú moderné farby. Stôl je dostupný v dvoch variantoch, ktoré umožňujú usporiadať interiér podľa individuálnych predstáv a preferencií.
Rozkladací stôl FLORIAN je funkčný, odolný a designovo ladený do moderného minimalizmu. Jeho zaoblené hrany navyše chránia vás aj vašu rodinu pred nešťastnými údermi.
Farba:
biela
dub artisan / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD / MDF
Rozmery:
šírka: 160 - 228 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Minimalistický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 228 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Minimalistický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 228 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






