- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Provance
- Rozkladací jedálenský stôl PROVANCE
Rozkladací jedálenský stôl PROVANCE
Telefonická objednávka
Prineste si do svojho domova kúsok južného Francúzska v podobe provensálskeho štýlu. Podčiarkuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný najmä na zariadenie obývacích izieb, jedální a spální. Ponúka množstvo komponentov, ktoré môžete rôzne kombinovať. Nábtek je vyrobený z laminovanej DTD v troch farebných variantoch: sosna andersen / dub lefkas, zelená a sivá.
Jedálenský stôl PROVANCE je rozkladací, takže si dĺžku môžete prispôsobiť podľa potreby.
Farba:
sosna andersen / dub lefkas
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 160-203 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 82 cm
hrúbka materiálu korpus: 22 mm
hrúbka materiálu hornej dosky: 36 mm
Hmotnosť:
65 kg
Dodávané v demonte.

| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence |
| ŠÍRKA | 160 cm, 203 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 65 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 3,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence |
| ŠÍRKA | 160 cm, 203 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 65 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 3,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda PROVANCE K3SP
Vešiaková skriňa PROVANCE 2SD
Vešiaková skriňa PROVANCE 2SD
Zelená
Odoslanie do 14 dní
381.40 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
378.80 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
411.90 €
Nadstavec na komodu s vitrínou PROVANCE W2D
Nadstavec na komodu s vitrínou PROVANCE W2D
Zelená
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
194.70 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
270.10 €






