- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl TIAGO 2
Rozkladací jedálenský stôl TIAGO 2
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský stôl TIAGO 2 disponuje funkciou rozkladu a ponúka tak dostakom priestoru aj pre nečakané návštevy.
Stôl je vyrobený z laminovanej DTD s ABS hranami v niekoľkých farebných variantoch. Stabilitu zabezpečujú štyri pevné nohy z MDF.
Farba:
biela
dub craft
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
laminovaná DTD / ABS hrany / MDF laminovaná
Rozmery:
šírka: 140 - 220 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
59 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 140 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 59 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 140 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 59 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Jedálenská stolička K287
Jedálenská stolička K287
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €








