- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl SEWERYN
Rozkladací jedálenský stôl SEWERYN
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský stôl SEWERYN je vyrobený z laminovanej MDF (polotvrdá drevovláknitá doska) a prináša jednoduchý a elegantný štýl do vašej jedálne. Stôl je rozkladací a možno ho rozložiť na dĺžku až 3 metre. Stôl ponúkame v štyroch farebných variantoch: biela, dub sonoma, dub sonoma / biela a orech tmavý.
Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
biela
dub craft
dub sonoma / biely
dub sonoma
orech tmavý
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
laminovaná MDF
Rozmery:
šírka: 160 - 300 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
62 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 300 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 62 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenská stolička TRIX VELVET
Jedálenská stolička TRIX VELVET
Čierna
Nie je skladom
83.50 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
87.80 €
Béžová
Nie je skladom
87.10 €
Konzolová jedálenská stolička 4 ks ATROPOS Dekorhome
Jedálenská stolička K247
Koberec ASH Dekorhome
Koberec STELLAN
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
279.10 €
Sivá
Nie je skladom
281.60 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
283.60 €



















