- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl TIZIANO
Rozkladací jedálenský stôl TIZIANO
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský stôl TIZIANO zaujme svojou luxusné eleganciou, ktorá láka na posedenie. Stôl je rozkladací a pohodlne sa k nemu usadí až 8 osôb.
Doska stola je vyrobená v kombinácii lakovanej MDF a skla vo farebnom prevedení: svetlosivá. Prídavná časť dosky je v prevedení: tmavosivá. Stabilitu zaisťujú pevné oceľové nohy lakované tmavosivou farbou.
Farba:
svetlosivá / tmavosivá
Materiál:
lakovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 160 - 210 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 72 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 72 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenské kreslo K458
Jedálenské kreslo K458
Sivá
Nie je skladom
197.80 €
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenské kreslo K454
Jedálenské kreslo K454
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenský kreslo K450
Jedálenský kreslo K450
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Jedálenské kreslo K432
Jedálenské kreslo K432
Tmavo zelená
Nie je skladom
72.80 €
Nástenný stojan na víno na 18 fliaš 2 ks Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 18 fliaš 2 ks Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
120.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
104.80 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
108.90 €
Nástenný stojan na víno na 24 fliaš Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 24 fliaš Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
77.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
75.30 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
75.70 €




















