- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacie
- Rozkladacia pohovka AURELIA
Rozkladacia pohovka AURELIA
Kód produktu: AURELIA
Telefonická objednávka
Moderná dizajnová pohovka AURELIA je čalúnená jemnou látkou. Stojí na drevených nožičkách.
Pohovka disponuje úložným priestorom a po rozklade aj lôžkom o ploche 155 x 190 cm.
Farba:
mentolová
ružová
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Material:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 216 cm
výška: 74 cm
hĺbka: 100 cm
výška sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 50 cm / 80 cm (bez vankúšov)
Výška nožičiek: 13 cm
Ložná plocha: 155 x 190 cm
Hmotnosť:
113 kg
Dodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠÍRKA | 216 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 113 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 4x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 50 cm, 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 155 x 190 cm |
Na stiahnutie
535607651.pdf (pdf, 64.5 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠÍRKA | 216 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 113 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 4x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 50 cm, 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 155 x 190 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Paraván Winter flora Dekorhome
Varianty produktu
Paraván Winter flora Dekorhome
135x172 cm (3-dielny) Odoslanie do 14 dní 163.30 € 225x172 cm (5-dielny) Odoslanie do 14 dní 236.20 €
Odoslanie do 14 dní
od 163.30 €
Přidat do oblíbených

































