- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacie
- Rozkladacia pohovka LAUREL
Rozkladacia pohovka LAUREL
Telefonická objednávka
Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom je čalúnená sivočiernu látkou. Rozložením vznikne pohodlná posteľ o rozmere 80 x 195 cm.
Súčasťou sú dva vankúše a bonelové výplň sedacej časti. Pohovku ponúkame v pravom i ľavom prevedení.
Výber prevedenie pohovky zvoľte vo variantoch produktu.
Farba:
sivočierna
Materiál:
látka
Rozmery:
šírka: 149 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 83 cm
výška nožičiek: 10 cm
rozmer lôžka: 80 x 195 cm
Hmotnosť:
60,5 kg
Dodávaná v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 149 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 60,5 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 195 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kreslo s taburetom ASTRID
Kreslo s taburetom ASTRID
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
395.50 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Butterfly (motýl)
Odoslanie do 14 dní
301.20 €
Hnědozelený vzor
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Patchwork M1
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Patchwork Viorica 1
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Patchwork N1
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Rose 14
Odoslanie do 14 dní
301.20 €
Rose 18
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Vintage vzor
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Zelené listí
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Hnědé káro
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Paraván Velvet poppies Dekorhome
Paraván Velvet poppies Dekorhome
135x172 cm (3-dielny) Odoslanie do 14 dní 163.30 € 225x172 cm (5-dielny) Odoslanie do 14 dní 236.20 €Rozkladacia pohovka LAUREL
Nástenná polička P-002 120 cm
Nástenná polička P-002 120 cm
Biela
Skladom
18.30 €
Buk
Skladom
18.30 €
Ořech
Skladom
18.30 €
Třešeň
Skladom
19.50 €
Čierna
Skladom
22.70 €
Zelená
Skladom
25 €
Sivá
Skladom
18.30 €
Bílá lesk
Skladom
22.70 €
Šedá lesk
Skladom
22.70 €
Dub
Skladom
18.30 €
Dub sonoma
Skladom
18.30 €
Dub sonoma tmavý
Skladom
18.30 €
Staré drevo
Skladom
18.30 €
Otočné rozkladacie kreslo látka Dekorhome
Otočné rozkladacie kreslo látka Dekorhome
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
319.50 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
350.40 €












