- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlová pohovka DIRKÉ v retro štýle sa stane pýchou vašej obývačky, pracovne alebo izby pre návštevy. Nie je totiž len elegantná a krásna, ale aj praktická - disponuje funkciou rozkladu. Pohovku jednoducho rozložíte na lôžko na návštevy s pohodlným rozmerom 110 x 180 cm.
Pohovka je čalúnená textúrovanou látkou vo farebnom prevedení: svetlomodrá. Čalúnenie je obohatené o jemné dekoratívne prešívanie. Sedačka stojí na masívnych pevných nožičkách v prírodnej farbe. Súčasťou sú dva menšie vankúšiky.
K pohovke DIRKÉ odporúčame prikúpiť ďalšie produkty zo série DIRKÉ.
Farba:
svetlomodrá / prírodná
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 215 cm
hĺbka: 91 cm
výška: 85 cm
šírka sedu: 180 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 41 cm
výška chrbtovej opierky: 44 cm
výška podrúčiek: 44 cm
výška nožičiek: 20 cm
rozmer plochy na spanie: 110 x 180 cm
rozmer vankúšikov: 95 x 30 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 215 cm |
| HĹBKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 180 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 44 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička 2 ks DIRKÉ Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks DIRKÉ Dekorhome
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
240.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
240.90 €
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
396.10 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
228 €
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €








