- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava PREMA ROH
Rozkladacia sedacia súprava PREMA ROH
Telefonická objednávka
PREMA ROH UNI – MODERNÁ ROHOVÁ SEDACIA SÚPRAVA S FUNKCIOU SPANIA
Rohová sedacia súprava PREMA ROH UNI predstavuje štýlové, pohodlné a praktické riešenie pre moderný interiér. Čisté línie, výrazné tvary a nadčasový dizajn pôsobia elegantne a ľahko sa kombinujú s rôznymi štýlmi bývania. Vďaka univerzálnemu prevedeniu si jednoducho prispôsobíte orientáciu rohu podľa dispozície miestnosti.
• hnedá
• tmavosivá
• sivohnedá Taupe
• svetlosivá
• zelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Ak Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.

POHODLIE NA KAŽDÝ DEŇ
O komfort pri sedení aj relaxe sa stará kvalitná výplň z PUR peny T28, ktorá poskytuje príjemnú oporu a pohodlie pri každodennom používaní. Mäkké čalúnenie z látky Tilia je príjemné na dotyk, odolné a vhodné na dlhodobé používanie. Súčasťou sú aj dva veľké vankúše pre ešte vyšší komfort.

PRAKTICKÁ A FUNKČNÁ
Sedaciu súpravu jednoducho rozložíte na lôžko s rozmerom 120 × 200 cm, ktoré poslúži na príležitostné prespanie aj každodenné využitie. Nechýba ani praktický úložný priestor na posteľnú bielizeň, deky alebo sezónne veci. Stabilitu zabezpečujú čierne plastové nožičky.
PARAMETRE
Materiál:
látka Tilia
Rozmery:
šírka: 255 cm
hĺbka: 142 cm
výška: 76 / 86 cm
Plocha na spanie:
120 × 200 cm
Výška sedu:
39 cm
Hĺbka sedu:
45 / 65 cm
Rozmery otomanu:
98 × 114 / 134 cm
Rozmery podrúčky:
28 × 50 cm
Šírka sedacej časti:
98 cm
Materiál nožičiek:
plast
Farba nožičiek:
čierna
Výška spodného priestoru od podlahy:
2 cm
Výplň:
PUR pena T28
Rozmery vankúšov:
100 × 55 cm
MONTÁŽ
Dodávané v demontovanom stave.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 255 cm |
| HĹBKA | 142 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 94 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 45 cm, 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 255 cm |
| HĹBKA | 142 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 94 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 45 cm, 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






















