- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava PAULITA U UNI
Rozkladacia sedacia súprava PAULITA U UNI
Telefonická objednávka
SEDACIA SÚPRAVA PAULITA U UNI
Predstavujeme vám rohovú a univerzálnu sedaciu súpravu PAULITA U. Vďaka prevedeniu látky Alova v dvoch variantoch vnesie do každej domácnosti nadčasovú atmosféru. Leňošenie môže začať!
- šedá / čierna
- hnedá / béžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
ELEGANTNÁ A PRAKTICKÁ
Vďaka funkcii rozkladu premeníte sedačku na lôžko s plochou 115x265 cm.Užite si chvíle s rodinou bez obmedzenia. Sedacia súprava je univerzálna, to znamená, že ju môžete poskladať podľa vlastnej potreby. Určite oceníte aj úložný priestor, ktorý rozhodne nezostane nevyužitý. Paulita U je charakteristická svojim dizajnom do tvaru U, ktorý si zamiluje celá rodina.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / masívne drevo / PUR pena
Rozmery:
šírka: 287 cm
hĺbka: 139 / 139 cm
výška: 74 / 86 cm
hĺbka sedu: 42 / 64 cm
výška sedu: 39 cm
výška nožičiek: 2,5 cm
plocha na spanie (ŠxD): 115 x 265 cm
Hmotnosť:
131 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 287 cm |
| HĹBKA | 139 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 86 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm, 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 287 cm |
| HĹBKA | 139 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 86 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm, 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.































