- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradný kreslá
- Záhradné kreslo 2 ks CORFU DUO
Záhradné kreslo 2 ks CORFU DUO
Telefonická objednávka
Dve pohodlné kreslá s mäkkými poduškami a skvelým dizajnom, sú ideálne do malých priestorov alebo ako doplnenie akéhokoľvek setu corfu.
Kreslá sú vyrobené z lisovaného plastu v imitácii prírodného ratanu. Nábytok sa vyznačuje odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Veľkou výhodou je aj jednoduchá údržba a jednoduché zostavenie súpravy.
Farba:
hnedé / sivohnedá
antracit / sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
lisovaný plast / látka
Rozmery:
šírka: 74 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 79 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 39 cm
výška chrbtovej opierky: 48 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
15 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Plast, Technoratan |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 48 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný set CORFU BOX
Záhradný stolík CORFU
Záhradný stolík CORFU
Hnedá
Skladom
Grafit
Skladom
Záhradný set CORFU FIESTA
Záhradná pohovka CORFU LOVE SEAT
Záhradná pohovka CORFU LOVE SEAT
Hnedá
Skladom
Grafit
Skladom
Záhradný set CORFU
Záhradné kreslá 2 ks / lehátko so stolíkom polyratan Dekorhome
Záhradné kreslá 2 ks / lehátko so stolíkom polyratan Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
229.50 €
Sivá
Nie je skladom
251 €










