- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradný set CORFU
Záhradný set CORFU
Telefonická objednávka
Záhradná sedacia súprava CORFU je pohodlné a moderné posedenie ako na von, tak do interiéru. Súprava obsahuje stolík, lavičku a dve kreslá.
Je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii prírodného ratanu. Set je doplnený o podušky, ktoré zaistia ešte väčšie pohodlie.
Farba:
grafit / sivé podušky
hnedá / sivohnedá
svetlosivá / sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
lisovaný plast / látka
Rozmery stolíka:
šírka: 77 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 42 cm
nosnosť: 50 kg
Rozmery pohovky:
šírka: 128 cm
dĺžka: 70 cm
výška: 79 cm
nosnosť: 2 x 110kg
Rozmer kresla:
šírka: 75 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 79 cm
nosnosť: 110 kg
Hmotnosť:
37 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 75 cm, 77 cm, 128 cm |
| HĹBKA | 57 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| MATERIÁL | Plast, Polyester, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 77 cm |
| HĹBKA STOLU | 57 cm |
| VÝŠKA STOLA | 42 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 75 cm |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 79 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 128 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 79 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 75 cm, 77 cm, 128 cm |
| HĹBKA | 57 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| MATERIÁL | Plast, Polyester, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 77 cm |
| HĹBKA STOLU | 57 cm |
| VÝŠKA STOLA | 42 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 75 cm |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 79 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 128 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 79 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Strieška nad dvere 150/97 Dekorhome
Záhradné kreslo 2 ks CORFU DUO
Záhradné kreslo 2 ks CORFU DUO
Hnedá
Skladom
Antracit
Skladom











