- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava PAULITA
Sedacia súprava PAULITA
Telefonická objednávka
SEDACIA SÚPRAVA PAULITA
Predstavujeme vám sedaciu súpravu PAULITA NEW. Vďaka výberu dvoch farebných prevedení vnesie do každej domácnosti nadčasovú atmosféru. Sedacia súprava je univerzálna, to znamená, že ju môžete poskladať podľa vlastnej potreby s rohom na pravej alebo ľavej strane.
- hnedá / béžová
- sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

MODERNÁ A PRAKTICKÁ
Leňošenie môže začať, vďaka funkcii rozkladu premeníte sedačku na lôžko s plochou 119x199 cm. Určite oceníte aj úložný priestor, ktorý rozhodne neostane nevyužitý. Paulita New je jednoducho sedacia súprava, ktorú si zamiluje celá rodina.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka Alova / molitan
Rozmery:
šírka: 219 cm
hĺbka: 139 cm
výška: 78 / 86 cm
plocha na spanie (ŠxD): 120x200 cm
šírka otomanu: 68 cm
výška sedu: 39 cm
hĺbka sedu: 45 / 65 cm
výška nožičiek: 2,5 cm
Hmotnosť:
86 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 219 cm |
| HĹBKA | 139 cm |
| VÝŠKA | 78 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 86 kg |
| MATERIÁL | Látka, Molitan |
| HĹBKA SEDU | 45 cm, 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 219 cm |
| HĹBKA | 139 cm |
| VÝŠKA | 78 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 86 kg |
| MATERIÁL | Látka, Molitan |
| HĹBKA SEDU | 45 cm, 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík GINA
Odkladací stolík GINA
Zelená
Skladom
Skořicová
Skladom
Elektrické polohovacie kreslo HORTON
Elektrické polohovacie kreslo HORTON
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Šatníková skriňa GERI NEW
Šatníková skriňa GERI NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
424.20 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
424.20 €
Grafit
Odoslanie do 14 dní
424.20 €






































