- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia AMELIA
Sedacia súprava rozkladacia AMELIA
Telefonická objednávka
Rohová rozkladacia súprava s úložným priestorom AMELIA v pravom i ľavom prevedení je nielen krásna, ale aj praktická. Disponuje plochou na spanie s rozmerom 120x200 cm.
Kvalitné materiálové prevedenie sa v podaní vodoodolnej kvalitnej látky Monolith v žiarivej smaragdovej farbe hodí k akémukoľvek nábytku.
Praktický a objemný úložný priestor poslúži najmä vtedy, keď potrebujete odložiť deky alebo prikrývky.
Pohodlné sedenie s výplňou z pružín a PUR peny vo výške 51 cm a hĺbke sedu 53 cm poskytne vašej chrbtici kvalitné oporu.
Farba:
smaragdová
Materiál:
látka Monolith / pružina Falista / PUR pena
Tvar:
L
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:
šírka: 270 cm
hĺbka: 220 cm
výška: 93 cm
výška sedu: 51 cm
hĺbka sedu: 53 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 120x200 cm
výška nožičiek: 2 cm
Nosnosť na osobu:
90 kg
Hmotnosť:
164 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Monolith na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaný do výroby. Dodacia lehota je 7-9 týždňov.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 270 cm |
| HĹBKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 164 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Polyester, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 200 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 270 cm |
| HĹBKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 164 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Polyester, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 200 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Shaggy koberec ARUNA
Nízký regál DTD / kov Dekorhome
Nízký regál DTD / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
64.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
65.90 €
Sivá
Nie je skladom
55 €
Bílá lesk
Nie je skladom
59.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
59.70 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
68.90 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
63 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
59.50 €
Černá lesk
Nie je skladom
60.90 €
Konzolový stolík BUSTA
Konzolový stolík BUSTA
Dub
Skladom
Grafit
Skladom













