- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia EMILY ROH MALÝ
Sedacia súprava rozkladacia EMILY ROH MALÝ
Telefonická objednávka
EMILY ROH MALÝ je štýlová, celočalúnená rohová sedacia súprava, ktorá presvedčí nielen vizuálnou stránkou, ale aj svojou multifunkčnosťou. V jej jemných líniách sa spájajú moderný design a nadčasovosť.
Sedačka je celočalúnená, vo farebnom a materiálovom prevedení čierna ekokoža a tmavosivá látka Soro.
Možno ju rozložiť na pohodlnú posteľ s rozmerom 130x210 cm. Pod lôžkom nájdete aj úložný priestor.
Súčasťou sedacej súpravy sú aj 3 dekoratívne vankúše.
Farba:
čierna / tmavosivá
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka Soro
systém pruženia: pružina Falista + PUR pena
Tvar:
L
Rozmery:
šírka: 280 cm
hĺbka: 174 cm
výška: 83 cm
plocha na spanie (ŠxD): 130x210 cm
výška sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 63 cm
výška nožičiek: 5 cm
Hmotnosť:
135 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania 4 farebných prevedení ekokože a 6 farebných prevedení látky Soro na dotaz. Dodacia lehota 14-17 týždňov.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| HĹBKA | 174 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 135 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Látka, PUR pena, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 3x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| HĹBKA | 174 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 135 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Látka, PUR pena, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 3x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.












