- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia HAKAN
Sedacia súprava rozkladacia HAKAN
Telefonická objednávka
Rohová sedacia súprava HAKAN vďaka kvalitnej látke a farebnému prevedeniu sivá a púdrovo ružová ozdobia obývacia izba a stane sa neprehliadnuteľným doplnkom v interiéri. Je rozkladacia, vďaka čomu vykúzlite jedným ťahom lôžko s plochou na spanie 145x206 cm. O stabilitu sa postarajú drevené nohy, ktoré celé sedačke dodajú jedinečný šarm.
Poteší vás i úložný priestor, ktorý určite využijete na odloženie všetkého, čo budete chcieť mať po ruke.
Sedačku HAKAN ponúkame v pravom i ľavom prevedení. Výber prevedenie zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Farba:
90 sivá / 61 púdrovo ružová
Materiál:
látka Malmo New / pružina falista / HR pena
Rozmery:
šírka: 238 cm
hĺbka: 146 cm
výška: 94 cm
výška sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 60 cm
plocha na spanie (ŠxH): 145x206 cm
výška spodného priestoru od podlahy: 8 cm
Hmotnosť:
110 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 238 cm |
| HĹBKA | 146 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 48 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







