- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava ERMON
Rozkladacia sedacia súprava ERMON
Telefonická objednávka
SEDACIA SÚPRAVA
ERMON
Hľadáte ten pravý kúsok nábytku, ktorý by premenil vašu obývaciu izbu na oázu pohodlia a štýlu? Predstavujeme vám rozkladaciu sedaciu súpravu VISBY – skvost, ktorý dokonale zodpovedá vašim potrebám pre komfortné sedenie, efektívne využitie priestoru a nadčasový design. Je celočalúnená látkou Toronto 01 v krémovej farbe, ktorá je v dnešnej dobe veľmi šik a ladne zapadne do každého moderného interiéru. 
ELEGANTNÁ A PRAKTICKÁ
Naša rozkladacia sedacia súprava VISBY je synonymom pre flexibilitu a pohodlie. Vďaka svojmu inteligentnému dizajnu ponúka mnohostranné využitie – od priestranného sedenia pre celú rodinu, cez úložný priestor na všetko, čo potrebujete mať pri sebe, až po pohodlné lôžko pre vaše návštevy. O pohodlné sedenie sa postará výplň pružina falista kombinovaná s pur penou. Sedačka má moderný dizajn, ktorý dopĺňajú štýlové kovové nožičky v čiernej farbe. Dodávané s jedným záhlavkom.

UNIVERZÁLNY DIZAJN
Elegancia a funkčnosť idú pri modeli ruka v ruke. Jej svetlo šedá farba prináša do priestoru pocit pokoja a harmónie, zatiaľ čo možnosť voľby strany rohu umožňuje dokonalé prispôsobenie vášmu obývaciemu priestoru. Či už máte menší byt alebo priestranný dom, ERMON sa stane centrálnym prvkom vášho domova.
- pravá
- ľavá

TECHNICKÉ PARAMETRE

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 247 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 53 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| PREVEDENIE | Pravé, L´avé |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 247 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 53 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| PREVEDENIE | Pravé, L´avé |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















