- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské vozíky
- Servírovací stolík LIMA
Servírovací stolík LIMA
Kód produktu: 02025329
Telefonická objednávka
Servírovací stolík LIMA má pevné kovové rúčky. Ľahkú manipuláciu zaisťujú štyri kolieska, dve sú s brzdami.
Stolík má dostatok odkladacieho priestoru. Spodná odkladacia plocha je so systémom na fľaše s nápojmi.
Stolík je v modernom prevedení z kvalitnej MDF v odtieni buk a z kovu v striebornom odtieni.
Farba:
buk / strieborná
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 84 cm
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Servírovací |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty1
Jedálenská stolička ABIRA NEW
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 57 €
71.30 €
Přidat do oblíbených























