- Domov
- Servírovací stolík MARSEL
Servírovací stolík MARSEL
Telefonická objednávka
Servírovací vozík MARSEL nielen, že dobre vyzerá, ale dokáže uľahčiť servírovanie rôznych pokrmov, nápojov a iných lahôdok.
Vyrobený je z lakovaného bambusu v prírodnej farbe. Svojim dizajnom zapadne do akejkoľvek domácnosti.
Je trojposchodový, s tromi policami. Vďaka kolieskam, ktorými disponuje ho ľahko premiestnite, kam budete potrebovať.
Farba:
prírodná hnedá
Materiál:
lakovaný bambus
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 33 cm
výška: 73 cm
Hmotnosť:
4,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,7 kg |
| MATERIÁL | Bambus, Plast |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP STOLA | Príručný, Servírovací |
| MATERIÁL DOSKY | Bambus |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| NOHY STOLA | 4 kolečka, 4 nohy |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






















