🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Servírovací vozík ARVADA zaistí, aby ste viac nemuseli odbiehať od vašej návštevy. Vďaka trom policiam a kolieskam, bude preprava jedla a nápojov rýchla a jednoduchá.
Konštrukcia stolíka je z čiernej ocele, police sú v prevedení prírodný bambus. Aby sa zachovala prírodná farba bambusu, povrch bol ošetrený zdravotne nezávadným lakom. Dve kolieska sú s brzdami, stolík bude teda pevne a stabilne stáť, kdekoľvek ho odstavíte.
Doprajte si pomocníka, ktorý vám bude verne slúžiť dlhé roky, a ktorého si zamilujete od prvého použitia.
Farba:
prírodná / čierna
Materiál:
lakovaný bambus / oceľ
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 28 cm
výška: 70 cm
Nosnosť:
5 kg na policu
Hmotnosť:
5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 28 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 10 kg, 15 kg |
| MATERIÁL | Bambus, Kov |
| KOLIESKA | Plastová |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.