- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské vozíky
- Servírovací vozík DILIA
Servírovací vozík DILIA
Telefonická objednávka
Servírovací vozík DILIA je úžasný doplnok, ktorý pomôže vždy, keď ho budete potrebovať. Je šikovný, moderný a hlavne praktický.
Na konštrukciu bola použitá kvalitná MDF a vrchná doska je z masívneho borovicového dreva v prírodnom prevedení.
Ponúka úložný priestor v podobe dvoch zásuviek s úchytmi pre ľahšie otváranie, regál uprostred je rozdelený na okienka, do ktorých môžete poskladať fľaše toho najlepšieho a najchutnejšieho vína.
Po stranách je otvorený úložný priestor rozdelený policou. Určite oceníte aj držiak na poháre.
Z bočnej strany vozík disponuje vešiakom na utierku.
DILIA je plne pojazdná vďaka štyrom kolieskam. Dve kolieska sú s brzdami, stolík bude teda pevne a stabilne stáť, kdekoľvek ho odstavíte. P
Farba:
sivá / prírodný
Materiál:
MDF / masívne borovicové drevo
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 85 cm
Nosnosť:
40 kg
Hmotnosť:
32,5 kg
Dodávané v demonte
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 32,5 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Masívne drevo, Plast |
| KOLIESKA | Plastová |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 16 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Kuchynská linka MARIJA 200
Kuchynská linka MARIJA 200
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Jedálenský kreslo 2 ks látka / buk Dekorhome
Jedálenský kreslo 2 ks látka / buk Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
219.90 €
Čierna
Nie je skladom
211.10 €
Zelená
Nie je skladom
200.20 €
Krémová
Nie je skladom
281.60 €
Modrá
Nie je skladom
211.10 €
Vínová
Nie je skladom
219.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
206.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
167.40 €
Žltá
Nie je skladom
167.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
219.90 €




