- Domov
- Obývacia izba
- Taburety a podnožky
- Skladací taburet FALON
Skladací taburet FALON
Telefonická objednávka
Multifunkčná skladacia taburet FALON je čalúnený látkou v tmavo sivej farbe. Odnímateľné veko je zdobené prešitím.
Môžete ho použiť ako sedenie pre hostí, ako odkladací stolík alebo ako miesto, kam uložiť unavené nohy.
Ukrýva v sebe úložný priestor, do ktorého odložíte knihy, časopisy, deky či čokoľvek iné.
Farba:
béžová
tmavo sivá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vami vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka
Rozmery:
šírka: 37,5 cm
hĺbka: 37,5 cm
výška: 38 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
2,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 37,5 cm |
| HĹBKA | 37,5 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,7 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


















